Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ciekawe jak giertych zarzadza ta swoja kancelaria, jesli tak jak byl nieudolnym ministrem edukacji to wspolczuje, tym ktorzy stołuja sie u niego :) skoro ma czas brandzlowac powietrze na tłiterze to chyba tloku u niego niema :) ma szansze zostac predydentem, od czasow Jaruzelskiego sami nieudacznicy...
ciekawe jak giertych zarzadza ta swoja kancelaria, jesli tak jak byl nieudolnym ministrem edukacji to wspolczuje, tym ktorzy stołuja sie u niego :) skoro ma czas brandzlowac powietrze na tłiterze to chyba tloku u niego niema :) ma szansze zostac predydentem, od czasow Jaruzelskiego sami nieudacznicy i gamonie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież Twojntok rozumowania można przypiąć do PISU. Skoro mają czas na nieustające konferencje, tweetowanie, itp. tzn. , że nic nie pracują a jeśli pracują to robią to bez zaangażowania i sukcesów...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo Pan Morawiecki będzie odpowiadał za wzrost inflacji, a nie opozycja. Inflacja wynosi już 11%. Chcecie 20 ? Jeśli tak, to głosujcie za jednostronnymi sankcjami na Rosję. Nie ma nic za darmo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Piłeś? Nie pij!!! Tu chodzi nie o to, że jest inflacja. Tu chodzi o to, że Matołusz kłamie w żywe oczy - mówi jedno, minutę po tym robi coś zupełnie przeciwnego. A idioci mu ciągle wierzą i wymyślają farmazony o inflacji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane