Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Łudzę się że PISowskie tępe lemingi oberwały po kieszeni na tyle, że ockną się z tej dojnej zmiany i w końcu zmieni się władza na taką która rozliczy tych PISowskich złodziei. Taki Sasin z rodzinką 70mln do spłaty od komornika, Glapcio do oddania 6mln za każdy rok udawania prezesa i jego prostytuty...
Łudzę się że PISowskie tępe lemingi oberwały po kieszeni na tyle, że ockną się z tej dojnej zmiany i w końcu zmieni się władza na taką która rozliczy tych PISowskich złodziei. Taki Sasin z rodzinką 70mln do spłaty od komornika, Glapcio do oddania 6mln za każdy rok udawania prezesa i jego prostytuty 0,5 miliona /rocznie każda itd bo każdy z PIS to złodziej, a dla gagatków pokroju kaczuszki, Vateusza czy Zero to tylko stryczek
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i za*******e, niech doj*bie 30%. Niech banki zabierają domy i mieszkania polusom i oddają je Ukraińcom i Zadbanym Arabom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W przyszłości będzie co konfiskować- bez skrupułów!!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane