Reklama
Reklama

Komentarze

19
G
gumbad 🏹 Łowca
4 lata temu

I zostać oddelegowanym do tej pracy przez mafię.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
4 lata temu

wiecie że Rycho otrzymał status uchodźcy ? W Brukseli uchodzi za złodzieja

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
4 lata temu

"tam żyją uczciwi ludzie" hahaha

0

Zglos komentarz

B
baca133 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Rysio się tak ustawi że jak mu ktoś kopnie w d**ę to mu przodem wydzie

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

Czy to prawda ze cureczka kundla dostała z tej nazistowskiej organizacji 120 000 000 euro „na działalność artystyczną”? PRZYPOMINAM, ŻE JEST ***** !!! TO JEST DZIALANOSC ARTYSTYCZNA ???!!

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
4 lata temu

"Cureczka"? Ty ruski trolu.

0

Zglos komentarz

M
Mati73 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Widział ktoś uczciwego polityka?

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

DONALD JEST UCZCIWY, TE 580 MILIARDÓW Z OFE ZNIKNĘŁY PRZYPADKOWO

0

Zglos komentarz

T
tukanASG 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Mnie dziwi kto wybiera tę ludzką wesz. A synalek to w ilu spółkach siedzi?

0

Zglos komentarz

S
4 lata temu

Politycy w brukseli uczciwi? Matka wie, ze cpiesz? W zyciu wiekszej bzdury nie slyszalem.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
4 lata temu

co ci ukradli ? Odpowiesz ?Pewno nie bo tak tylko sobie pierd....sz.

0

Zglos komentarz

P
Piotrek266 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Uczciwi ludzie 😂😂😂. Dzięki za poprawę nastroju w ten pochmurny dzień.

0

Zglos komentarz

C
czampax 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Raczej był za głupi bo dał się złapać.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Tak jest na całym zachodzie. Tam do głowy nikomu nie przychodzi ze polityk może kraść. A u nas w katolickiej Polsce to norma jak w prawosławnej Rosji.

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

rysio to jest master gnom ! takiego obślizgłego złodzieja to dawno nie widziałem, a pis ... ok :) no problem

0

Zglos komentarz

G
grandmon 😏 Szyderca
4 lata temu

No to się ubawiłem zachód europy i uczciwi ludzie, to poczytaj sobie Indeks Percepcji Korupcji, który analizuje walkę krajów z korupcją w sektorze publicznym. Ale po co czytać lepiej zrobić go**owrzutke. Poczytaj o korupcji w niemieckim rządzie, nawet Rada Europu zwruciła uwagę niemcom żeby nie krad...

No to się ubawiłem zachód europy i uczciwi ludzie, to poczytaj sobie Indeks Percepcji Korupcji, który analizuje walkę krajów z korupcją w sektorze publicznym. Ale po co czytać lepiej zrobić go**owrzutke. Poczytaj o korupcji w niemieckim rządzie, nawet Rada Europu zwruciła uwagę niemcom żeby nie kradli tak na hama. Niedawno francuski Liberation puścił artykuły o korupcji w PE, handel wpływami.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

W sumie dobrze gadasz, tylko popracuj trochę nad ortografią, proszę.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
4 lata temu

Typowa wypowiedź pisiackiego id**ty, "co się czepiacie pisiackiego złodzieja Czarneckiego, jak inni też kradną". Brawo, ubawiłem się przednie.

0

Zglos komentarz

G
grandmon 😏 Szyderca
4 lata temu

zoltarxx Typowa wypowiedż neobolszewika broniącego złodzieji z zachodniej strony europy. To że czarnecki to złodziej już wszyscy wiedzą tylko jakoś nikt nic z tym nie robi, o ile ziobro zamiecie to pod dywan to dlaczego biurwy z EU nie robią rabanu tylko tolerują takiego typa?

0

Zglos komentarz

D
d2shs 😏 Szyderca
4 lata temu

Przecież on ma wygląd zwykłego lumpa, więc trochę to dziwne że nie zapaliła im się czerwona lampka.

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
4 lata temu

Ja się tylko dziwię, że niektóre media, robią z tym pospolitym złodziejem jeszcze wywiady.

0

Zglos komentarz

Z
zo5sia 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ja natomiast, że jeszcze nie siedzi.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Mnie najbardziej zadziwia ze ten malwersant zlapany doslownie za reke nadal jest czlonkiem PIS. W kazdym normalnym kraju nikt nie chcialby miec z nim nic wspolnego, no ale najwyrazniej nie w PIS: im nie przeszkadza miec w swoich szeregach zlodzieja

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
4 lata temu

Kur** kur*** łba nie urwie~~

0

Zglos komentarz

G
grandmon 😏 Szyderca
4 lata temu

No to się ubawiłem zachód europy i uczciwi ludzie, to poczytaj sobie Indeks Percepcji Korupcji, który analizuje walkę krajów z korupcją w sektorze publicznym. Ale po co czytać lepiej zrobić go**owrzutke. Poczytaj o korupcji w niemieckim rządzie, nawet Rada Europu zwruciła uwagę niemcom żeby nie krad...

No to się ubawiłem zachód europy i uczciwi ludzie, to poczytaj sobie Indeks Percepcji Korupcji, który analizuje walkę krajów z korupcją w sektorze publicznym. Ale po co czytać lepiej zrobić go**owrzutke. Poczytaj o korupcji w niemieckim rządzie, nawet Rada Europu zwruciła uwagę niemcom żeby nie kradli tak na hama. Niedawno francuski Liberation puścił artykuły o korupcji w PE, handel wpływami.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Jeżeli chodzi o korupcję, to jabłko jako zakazany owoc było pierwowzorem korupcji. Nawet zapisy Biblijne to wspominają.

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
4 lata temu

Może i uczciwi,ale miętkie faje,bo obatel za te przekręty powinien już dawno siedzieć w pierdlu.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
4 lata temu

Ja bym tam nie przesadzał z tą uczciwością, pewnie znajdzie się tam kilku łobuzów, chodzi jednak o skalę, bamburyła czarnecki zwędził parę juro za benzynę czy co tam jeszcze, co oprócz oczywistego oburzenia wywołało pewnie spore zdziwienie, bo niby jak można szmacić się za takie marne grosze.

Ja bym tam nie przesadzał z tą uczciwością, pewnie znajdzie się tam kilku łobuzów, chodzi jednak o skalę, bamburyła czarnecki zwędził parę juro za benzynę czy co tam jeszcze, co oprócz oczywistego oburzenia wywołało pewnie spore zdziwienie, bo niby jak można szmacić się za takie marne grosze.

0

Zglos komentarz

Reklama