Reklama
Reklama

Komentarze

5
T
tebarek 🎖️ Snajper
4 lata temu

Choć w Najświętsze Święta nie kalalibyście wzorowych Katolickich działaczy społecznych i gospodarczych a już w żadnym razie politycznych ... Komuna głowę podnosi ! Ich trzeba piętnować bo lud zapomina ... po trochu

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Tak jak oni kradną to jeszcze nikt wcześniej nie kradł. A krzyczeli ze już nie ma co kraść.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 lata temu

Złodzieje do poerdla powinni iść a nie do SSP !!!!!!!!!😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
4 lata temu

no i dobrze,kapusiow trzeba tepic bo im przeszkadzaja

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
4 lata temu

ku...a jak tak łatwo można kraść to niech wszyscy zapiszą się do PIS będzie raj na ziemi zobaczycie.

0

Zglos komentarz

Reklama