Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Ludzie słusznie się obawiają, że kasa z pomocy może zostać rozkradziona przez PiSiorów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czytałem kiedyś bajkę o osiołku który jak mu się ruchało ogon, to srał złotymi monetami. Również o stoliczku, który po życzeniu sam się nakrywał znakomitymi potrawami. Ale ta bajka była okrutna, do akcji wkroczyły 'kije samobije'. A wszystko to działo się u jednego i tego samego karczmarza.
Czytałem kiedyś bajkę o osiołku który jak mu się ruchało ogon, to srał złotymi monetami. Również o stoliczku, który po życzeniu sam się nakrywał znakomitymi potrawami. Ale ta bajka była okrutna, do akcji wkroczyły 'kije samobije'. A wszystko to działo się u jednego i tego samego karczmarza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zjednoczona prawica jest jak czarna dziura albo pasożyt który żywi się ciałem swojego żywiciela. Niestety tym żywicielem jesteśmy MY.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane