Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko nie dodałeś że tam u ruskich jak nie wierzysz wladzy to trafiasz do łągru albo możesz nawet się spodziewać tzw. rozszerzonego samobójstwa. A w Polsce jakoś drzesz ryja i nikt cie jeszcze nie usadził.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Putin rzadzi Rosja juz 20 lat a Kaczynski dopiero 7 lat, przyjdzie na to czas, jezeli nie odsuniecie szalenca od wladzy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko że Putin nie potrzebował lat do eliminowania niewygodnych ludzi, od początku swej władzy do dziś to praktykuje, zresztą jego poprzednicy też podobnie działali, więc można tu mówić o tradycji. U nas też za Tuska była moda na "kontrolowane" samobójstwa, tylko co niektórym fanatyczna nienawiść do...
Tylko że Putin nie potrzebował lat do eliminowania niewygodnych ludzi, od początku swej władzy do dziś to praktykuje, zresztą jego poprzednicy też podobnie działali, więc można tu mówić o tradycji. U nas też za Tuska była moda na "kontrolowane" samobójstwa, tylko co niektórym fanatyczna nienawiść do PIS przesłoniła oczy na to co było za PO, a warto pamiętać jakie skur..stwo było wcześniej, a nie pchać się w nie bez opamiętania tylko by uciec od obecnych oprawców.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane