Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6CPK to na razie dojna krowa dla zarządu !! Pensje wysokie są , autka służbowe kupione a łopaty nawet nie wbili ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cpk nie powstanie nigdy. Wiec ci ,, prymusi,, dojący kase powinni buc ja zwrócić…. Kiedyś. 😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedyś komuniści zrobili ,,piękny,, publiczny proces złodzieja ( być może sfingowany) , mam nadzieje , ze już niedługo w wolnej Polsce każdy kto delikatnie mówiąc,, sprzeniewierzył,, publiczne pieniądze będzie musiał ke zwrócić z odsetkami no o pójdzie siedziec na długie lata…… ㈨...
Kiedyś komuniści zrobili ,,piękny,, publiczny proces złodzieja ( być może sfingowany) , mam nadzieje , ze już niedługo w wolnej Polsce każdy kto delikatnie mówiąc,, sprzeniewierzył,, publiczne pieniądze będzie musiał ke zwrócić z odsetkami no o pójdzie siedziec na długie lata…… 🖕🖕🖕🖕🖕
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane