Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2świat zabiera majątki (tak przynajmniej mówią) oligarchom rosyjskim nasze państwo też będzie miało komu zabierać bo w Polsce oligarchów PISu jest naprawdę sporo wiadomo nie starczy na pokrycie kosztów ich wszystkich przekrętów złodziejstw i nieudolności ale będzie małym w to wkładem później czarna m...
świat zabiera majątki (tak przynajmniej mówią) oligarchom rosyjskim nasze państwo też będzie miało komu zabierać bo w Polsce oligarchów PISu jest naprawdę sporo wiadomo nie starczy na pokrycie kosztów ich wszystkich przekrętów złodziejstw i nieudolności ale będzie małym w to wkładem później czarna mafia powinna iść na pielgrzymkę najlepiej boso i workach pokutnych do samego Rzymu i nie wracać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zawsze MAteuzek może zajumać drugą część OFE. Wprawę ma bo już raz zajumał 150 mld jak był w PO. Wtedy też Polska musiałaby wykazać 11% deficytu PKB za jeden rok
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane