Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każdy ma prawo mieć własne zdanie i je głosić! Każdy ma też obowiązek wskazywać zło i głupotę. Wiara w panbuka niczym nie różni się od wiary w potwora pod łóżkiem. Skażmy rodziców tłumaczących dzieciom, że żadnego potwora pod łóżkiem nie ma, bo dzieci wierzą i rodzice tę ich wiarę obrażają. No absur...
Każdy ma prawo mieć własne zdanie i je głosić! Każdy ma też obowiązek wskazywać zło i głupotę. Wiara w panbuka niczym nie różni się od wiary w potwora pod łóżkiem. Skażmy rodziców tłumaczących dzieciom, że żadnego potwora pod łóżkiem nie ma, bo dzieci wierzą i rodzice tę ich wiarę obrażają. No absurd!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo klechom nie wystarczyly pieniadze, oni chca rzadzic a PiS to tylko ich pomagierzy... w drodze do sredniowiecza! Zobaczcie co zrobili z tego dumnego narodu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W tym ciemnym kraju to są królowie!!patrzę na tych ludzi z obrzydzeniem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co sie dziwicie kazdy rzad wspolpracowal z kosciolem aby pilnowoc pospolstwa. Jak nie mieczem to klatwa trzymalo sie holote w rydzach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziwia mnie ludzie ktorzy wciaz chca miec cokolwiek wspolnego z ta instytucja. Jeszcze niedawno kiedy nie bylo takiego dostepu do informacji (jak internet) ludzie nie zdawali sobie sprawy ze skali pe****lstwa wsrod kaplanow, z tego ilu z nich wspolpracowalo z UB i SB donoszac na wlasnych parafian. K...
Dziwia mnie ludzie ktorzy wciaz chca miec cokolwiek wspolnego z ta instytucja. Jeszcze niedawno kiedy nie bylo takiego dostepu do informacji (jak internet) ludzie nie zdawali sobie sprawy ze skali pe****lstwa wsrod kaplanow, z tego ilu z nich wspolpracowalo z UB i SB donoszac na wlasnych parafian. Kosciol dawno przestal miec cokolwiek wspolnego z Bogiem: zamiasc laczyc zaczal dzielic, zamiast uczyc zaczal pouczac, zaniast sluzyc pragnie rzadzic. Ludzie zaczeli w koncu dostrzegac oblude i pazernosc tej instytucji, szkoda tylko ze zajmuje im to tak duzo czasu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kk to fabryka kłamstw,hipokryzji,obłudy,zakłamanie i rządzy pieniądza a i zapomniał bym jeszcze nieletnich chcą gwałcić w imie chrystusa i maryji,niech papcio im błogosławi wy zboczone waginosceptycy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane