Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Jak widzę i słyszę Lisowate, to niedobrze mi się robi. Konfederacja głosowała przeciw odebraniu immunitetów. Wcześniej szajbusy-wielkusy apelowały w sejmie o odebranie immunitetu posłowi Braunowi. Widzieliśmy, co robiła baba udająca wicemarszałka w czasie przemówienia Nitrasa - ale jak to samo ro...
Jak widzę i słyszę Lisowate, to niedobrze mi się robi. Konfederacja głosowała przeciw odebraniu immunitetów. Wcześniej szajbusy-wielkusy apelowały w sejmie o odebranie immunitetu posłowi Braunowi. Widzieliśmy, co robiła baba udająca wicemarszałka w czasie przemówienia Nitrasa - ale jak to samo robili Braunowi, to pewnie Nitras bił brawo. Dlatego jest to beznadziejnie głupia opozycja bez szans na cokolwiek. Teraz Polska idzie do wojny i nie będzie co z nas zbierać - co robi opozycja? Bije brawo i żąda więcej tak, jak przy ustawach covidowych dających PIS pełną i nieograniczoną władzę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jakby ktos nie pamietam lisek w czasach tvp zarabial 40k na reke, osiagniecia liska "Hiena roku" niby dziennikarz ale ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane