Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe, czy wszystkie pisy wierzą w moc relikwii boboli????????😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ten, co to trzyma to się nie bał? Nie zabiło go? Przecież ma taką moc rażenia, że wszyscy powinni już wyparować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A może to jest tak samo, jak z tą drzazgą na Moskwie, co miała chronić przed zatopieniem? No w pełni spełniła swoje funkcje, także tylko relikwie nas uratują. Zatem po co wzrost wydatków na armię? Lepiej zakupić więcej relikwii. Sporo ma ich stanislavo w Krakowie, a może mieć nieprzebrane ilości, ja...
A może to jest tak samo, jak z tą drzazgą na Moskwie, co miała chronić przed zatopieniem? No w pełni spełniła swoje funkcje, także tylko relikwie nas uratują. Zatem po co wzrost wydatków na armię? Lepiej zakupić więcej relikwii. Sporo ma ich stanislavo w Krakowie, a może mieć nieprzebrane ilości, jak wszystko w tym PiSdzielczym państwie (gotówka, czy gaz).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chciałbym to zobaczyć na własne oczy. Putler aż sra z przerażenia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane