Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Mam wrażenie,że wielkość dywanu pod który pis zamiata swoje afery,ma wielkość Polski
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak, ale paradoksalnie, dlatego mają też takie poparcie. Ich wyborcy tęsknią za komuną, więc realia kombinatorstwa, nieróstwa, kolesiostwa, lewych interesów i marnotrawienia publicznych pieniędzy, to jest dla nich, można by rzec, naturalne środowisko. Bo przecież, czy się stoi czy się leży, tysiąc z...
Tak, ale paradoksalnie, dlatego mają też takie poparcie. Ich wyborcy tęsknią za komuną, więc realia kombinatorstwa, nieróstwa, kolesiostwa, lewych interesów i marnotrawienia publicznych pieniędzy, to jest dla nich, można by rzec, naturalne środowisko. Bo przecież, czy się stoi czy się leży, tysiąc złotych się należy. Tylko, że już nie tysiąc, a pięćset, ale to też przecież wystarczy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Że niby sądy mogą w Polsce podskoczyć Ziobrze albo Kamińskiemu? xD Kto to wymyśla? Przecież Ziobro w gruncie rzeczy jest głównym decydentem władzy sądowniczej w PL. Tak postanowił PiSowski lud.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane