Reklama
Na leczenie u Kowalskiego jest już stanowczo za późno,,,

Na leczenie u Kowalskiego jest już stanowczo za późno,,,

przez FED0RA — 4 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
S
sobol73 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ja myślę że on jakieś zamienniki łyka tanie albo nosi krew papieża, tyle tego nasprzedawali że może tak byc

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 lata temu

Czemu tego dzbana dopuszczają do wypowiedzi??????? On jest obrzydliwie zje***y😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 lata temu

Czemu tego dzbana dopuszczają do wypowiedzi??????? On jest obrzydliwie zje***y😤😤😤😤😤😤 ojciec powinien go wtedy wyje**c z kondomem na śm***i!!!!!!

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 lata temu

Toz to jest dzban czy aristoteles?????? Bo mnie ciagle usuwają komentarze😤😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

A
Agaciorek55 😏 Szyderca
4 lata temu

Id***a

0

Zglos komentarz

Reklama