Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4wqrwiają mnie ludzie nazywający wszystko faszyzmem,; ciekawe, czy ci de**le wiedzą chodziarz co to jest faszyzm ? patrząc na to, jak łatwo obdarzają tym mianem wszystko i wszystkich, mam pewność, ze po prostu podoba się tym id**tom brzmienie tego słowa.... qrwa jak można być takim kr***nem ?
wqrwiają mnie ludzie nazywający wszystko faszyzmem,; ciekawe, czy ci de**le wiedzą chodziarz co to jest faszyzm ? patrząc na to, jak łatwo obdarzają tym mianem wszystko i wszystkich, mam pewność, ze po prostu podoba się tym id**tom brzmienie tego słowa.... qrwa jak można być takim kr***nem ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w Polsce nie ma Prawicy - są sami socjaliści, tylko maskują się lepiej lub gorzej... tylko Konfederacja ma zajawkę na bycie prawicą... ale też nie do końca...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane