Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Stare chińskie przysłowie mówi, że zawsze największe gó**o potrzebuje najwięcej papieru żeby je ukryć. Z Pawłowicz jest tak samo: jest największym gównem i swoimi komentarzami próbuje to ukryć. Niestety bezskutecznie i bardzo nieudolnie, bo Polacy i tak to gó**o widzą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I dodajmy do tego jeszcze taki oto fakt, że nieuznawana przez cały prawniczy świat Izba Dyscyplinarna SN ściga sędziów (oczywiście tylko tych niezłomnych) m.in. za to, że ośmielili się publicznie wypowiadać. Co prawda sędziowie Trybunału Kucharki nie podlegają dyscyplinarnie pod ID tylko pod TK, ale...
I dodajmy do tego jeszcze taki oto fakt, że nieuznawana przez cały prawniczy świat Izba Dyscyplinarna SN ściga sędziów (oczywiście tylko tych niezłomnych) m.in. za to, że ośmielili się publicznie wypowiadać. Co prawda sędziowie Trybunału Kucharki nie podlegają dyscyplinarnie pod ID tylko pod TK, ale czy ktoś słyszał o jakichś krokach dyscyplinarnych wobec Pawłowicz?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane