Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ratuj sie kto moze...PiS juz nie chce byc kolaborantem Putina, tak misterny plan juz sie posr@l!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A peło to piąta kolumna zdrajców narodu w Polsce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do UE weszliśmy dobrowolnie prawaki a Ukraina Rosja bierze pod przymusem. Czy wy prawaki naprawdę nie widzicie różnicy pomiędzy związkiem dobrowolnym a gwałtem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Napisz nam człowieku z PiSu, jak PO zdradziło Polskę. Jesteś mistrzem w łapaniu minusów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska wzieła ślub z UE na mocy referendum. Było coś 70% za. Teraz zdradą jest wszystko co przeciw temu związkowi i jakieś skoki w bok. Czyli to ty jesteś zdrajcą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie karmcie, nowo kupionego trolla przez PROPAGANDE PiSu, ZA PIENIADZE Z PODATKOW!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@NienawiscDoPO - widzę, że pracujesz od dzisiaj. Kontrakt masz z pośrednikiem na Nowogrodzkiej, czy bezpośrednio z Moskwą ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamiętam, jak pisałem, że Orban to ruski faszysta i kundel Putina. Pamiętam, jak prawaczki dostawały s**czki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kogo obchodzi co tam sobie publikuje jakiś ukraiński portal? Węgry za mało wchodzą w tyłek Ukrainie i to Ukraińcom n ie pasuje? No straszne...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane