Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6No cała za****a UE naszym kosztem będzie łatać dziury w budżecie po kowidzie a teraz z braków w handlu z Rosją . Ale nam będzie się wkręcać że to jakieś kary i wina innych ale nie ich przy tym przychlastyunijni będą to popierać.zawsze byliśmy dla zachodu tanim folwarkiem i nigdy nie pozwolą byśmy by...
No cała za****a UE naszym kosztem będzie łatać dziury w budżecie po kowidzie a teraz z braków w handlu z Rosją . Ale nam będzie się wkręcać że to jakieś kary i wina innych ale nie ich przy tym przychlastyunijni będą to popierać.zawsze byliśmy dla zachodu tanim folwarkiem i nigdy nie pozwolą byśmy byli silniejsi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisie ciule nie myślą, jedynie stosują się do codziennego konusowego przekazu. Tak upadła Polska. Nisko.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gada takie głupoty, jak przed sędzią sprawozdawcą w sprawie okresu kadencji prezesa TK.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane