Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Jednak to jest mądry polityk,tak trzymaj Donald.Najwyzsz czas zrobić porządki w Polsce!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kacynski z wszytskich kąt plusy daje bo nie tak łatwo przepchnąć takie madrości. Ktoś powiedział że jeden totalitaryzm może pokonać tylko większy. I masz racje bezczelne metody PiS czy putina może pokojnać tylko większe szaleństwo. Na razie dajesz radę chodz nie wierzyłem że to możliwe. Szacunek
kacynski z wszytskich kąt plusy daje bo nie tak łatwo przepchnąć takie madrości. Ktoś powiedział że jeden totalitaryzm może pokonać tylko większy. I masz racje bezczelne metody PiS czy putina może pokojnać tylko większe szaleństwo. Na razie dajesz radę chodz nie wierzyłem że to możliwe. Szacunek
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie tak pyerdoli jak zawsze, z kwachem chyba chlapnal male co nieco czyli litr na glowe
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Myśl prosta godna powca. Nie mogę się doczekać tego cudu gospodarczego opartego o taki proste rozwiązania. Wasza głupota przebija PiS jak wy dajecie radę jak
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane