Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3twoja polska czy nisina?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma twoja czy moja Polska. Polska jest tylko jedna i jest domem nas wszystkich. Nie tylko katolików i zwolenników pisbandy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ale co z księdzami ? oni w największej traumie , wdowie po św. ojcu świętym zapasy się wyczerpują , dochody się kurczą , jakoś biednie wygląda w tv , jakby wystraszony ? nawet pies szczekał na ulicy , koniec swiata bliski
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
calineczka napisz co zrobil tusk bedac premierem w polsce, premier w polsce to nie kanclerz, czekam, irlandi niet, co obiecal zeby dopchac sie do kortyta:obnizka podatkow, dogi na euro 2012, odchudzanie administracji, powrtot z emigracji, nizsze stawki Vat, opodatkowanie rolnikow, reforma KRUS, zmia...
calineczka napisz co zrobil tusk bedac premierem w polsce, premier w polsce to nie kanclerz, czekam, irlandi niet, co obiecal zeby dopchac sie do kortyta:obnizka podatkow, dogi na euro 2012, odchudzanie administracji, powrtot z emigracji, nizsze stawki Vat, opodatkowanie rolnikow, reforma KRUS, zmiany w emeryturach gorniczych, wzrost skladki do OFE, tak z czystej ciekawosci z czego sie wywiazal, poza podwyzszeniem wieku emerytalnego? yebac pelo i pis
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane