Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Pamiętajcie by dzisiaj, w niedzielę oglądać na TVP Info o godzinie 21 film pt" Nasz człowiek w Warszawie"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To o Maciarewiczu jak sądzę ? Po za tym nikt przyzwoity tvpis szczujni nie ogląda.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak, tak o nim, o brzozie, o ruskich trollach. Dodam, że hasło o "ruskich trollach", o "brzozie" wymyślone, zredagowane i wprowadzone w życie przez platfusów, lewactwo i kochających inaczej. To oni okrzyknęli PiSowców ruskimi trollami, chociaż, jak się okazało, sami nimi są. W końcu nie na darmo si...
Tak, tak o nim, o brzozie, o ruskich trollach. Dodam, że hasło o "ruskich trollach", o "brzozie" wymyślone, zredagowane i wprowadzone w życie przez platfusów, lewactwo i kochających inaczej. To oni okrzyknęli PiSowców ruskimi trollami, chociaż, jak się okazało, sami nimi są. W końcu nie na darmo się mówi, kto najgłośniej krzyczy o łapaniu złodzieja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane