Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3"Kaczyńskiego trzeba natychmiast oderwać od stołka i posadzić, stawiając go wcześniej przed sądem, ale to dopiero początek drogi. Teraz czeka nas trudne zaciskanie pasa i usuwanie skutków id**tycznych decyzji prezesa PiS. Łatwo nie będzie, ale to jedyna droga. Inaczej Polska zbankrutuje. Opozycję ma...
"Kaczyńskiego trzeba natychmiast oderwać od stołka i posadzić, stawiając go wcześniej przed sądem, ale to dopiero początek drogi. Teraz czeka nas trudne zaciskanie pasa i usuwanie skutków id**tycznych decyzji prezesa PiS. Łatwo nie będzie, ale to jedyna droga. Inaczej Polska zbankrutuje. Opozycję mamy mądrą i przewidującą. Tylko u władzy są idioci." - wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najbardziej motywuje mnie szczucie trolli PiSu, to znaczy ze moje komentarze i wstawki dzialaja...powoduja u nich piane na ustach!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane