Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2o tym wiadomo od lat 90 ub.wieku kiedy profesorowie Modzelewski , Góra i zwycięscy solidarnościowi kapitaliści wybrali wariant południowoamerykański zakładający istnienie klasy posiadaczy i żebractwa ... powoli się to realizuje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od zarania wieków, zawsze było wiadomo co to znaczy życie na tzw. "Wycugu". Przekaz szedł z pokolenia na pokolenie, czyli życie na łaskawym chlebie. A jak wiadomo, łaska pańska na pstrym koniu siedzi. Dobra, wiem, że niektórzy bedą musieli ciężko to przetrawić albo dostaną s**czki lub zatwardzenia.
Od zarania wieków, zawsze było wiadomo co to znaczy życie na tzw. "Wycugu". Przekaz szedł z pokolenia na pokolenie, czyli życie na łaskawym chlebie. A jak wiadomo, łaska pańska na pstrym koniu siedzi. Dobra, wiem, że niektórzy bedą musieli ciężko to przetrawić albo dostaną s**czki lub zatwardzenia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane