Reklama
No i wybiorą ruski ład bo dobro Polaków im nie pasuje.

No i wybiorą ruski ład bo dobro Polaków im nie pasuje.

przez FED0RA — 4 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

A kczynski ufa Ziobrze? Pewnie nie ale i tak zagłosuje ze ufa. Bo koryto ważniejsze dla PISowców.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
4 lata temu

I okaże się jak mocny jest Zero w papierach i taśmach

0

Zglos komentarz

A
Accura 🏹 Łowca
4 lata temu

Pis PO jedno zło... sami siebie warci... a co tu jeszcze robi myszka agresorka?

0

Zglos komentarz

Reklama