Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
szybciej by było metodą bolszewików oni ich tak lubią więc można by to dla nich zrobić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież Pinokio powiedział, jak to działa, oraz po co poszedł do polityki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawdziwa twarz polityki, kogoś to jeszcze dziwi? Poprostu ci z pis-u są mistrzami w stosunku do innych polityków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kiedy proces ? a karę wykona się publicznie ? ja za darmo mogę założyć stryczek ... ba , ale nie nie da się bo znieśli przewidująco
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ej wielbiciele PiS co wy na to???? Worek, Damian, Elka i reszta szmaciarzy. Jaką historyjkę wymyślicie by bronić kolejnego zlodziejstwa???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety tak jest Morawicka milionerka nic nie robiąc ,wielu tak PISuarow zarabia.Elektrownia w Ostrołęce,Lotnisko,nawet nie wiem gdzie itd.Prezesi zarabiają miliony nic nie budując.Brawo PIS,brawo wyborcy PISuaru.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To przecież nie jest zaskoczenie. Podobnie z CPK im baranów. Tam też się konsultuje i ustala no i oczywiście bardzo dobrze zarabia 🤬🤬
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane