Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Dlatego tak bardzo boją się Tuska. Tusk jest osobowością medialną, która doskonale radzi sobie z publicznością, nawet tą nieprzychylną, co wielokrotnie z resztą, udowodnił. Jaki natomiast jest "geniusz" z Żoliborza ? Wszyscy wiemy. Wiedzą też propagandziści pisu, stąd niekończąca się nagonka, która...
Dlatego tak bardzo boją się Tuska. Tusk jest osobowością medialną, która doskonale radzi sobie z publicznością, nawet tą nieprzychylną, co wielokrotnie z resztą, udowodnił. Jaki natomiast jest "geniusz" z Żoliborza ? Wszyscy wiemy. Wiedzą też propagandziści pisu, stąd niekończąca się nagonka, która nasila się w momentach spadku poparcia i maleje, kiedy to poparcie rośnie, nie zanika jednak nigdy. Statystyczny reprezentant "lepszego" sortu, ma Tuska nienawidzić, nie musi wiedzieć za co, oraz czy ta nienawiść jest zasadna, ma nienawidzić dla dobra PiS i wolski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
qrwa ten Tusk rządzi już czwartą kadencję niech się lepiej do roboty weźmie i coś z inflacją zrobi a nie jeździ tylko od miasta do miasta:))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane