Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo trzeba okradać w imię boga. Zaś skradzionymi pieniędzmi dzielić się z pe****lami w sutannach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niebawem bedzie wiecej pustych kosciolow, niz "wiernych" a armia klechow bedzie nawracala mieszkancow Afryki...wszystko idzie w tym kierunku!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Więcej księży w Afryce i Azji, mniej w Europie. Afryka i Azja nie narzekają na brak księży. Jak wynika z danych centralnego biura statystyki Kościoła, na przestrzeni ostatnich pięciu lat liczba księży na obu kontynentach ciągle rośnie. Ogółem w okresie 2013-2018 było na świecie ponad 414 000 księży...
"Więcej księży w Afryce i Azji, mniej w Europie. Afryka i Azja nie narzekają na brak księży. Jak wynika z danych centralnego biura statystyki Kościoła, na przestrzeni ostatnich pięciu lat liczba księży na obu kontynentach ciągle rośnie. Ogółem w okresie 2013-2018 było na świecie ponad 414 000 księży, z czego w tym czasie zostało wyświęconych 43 000." - stacja7.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rzyć twoja parafia lubi to🤣spodziewaj się nadprogramowej koleędy kościelny spermopiju🤮
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy Polacy to glupi narod? Nie mnie osadzac ale tak mowia na swiecie, inaczej nigdy by nie wybrali PiSu do wladzy, dwa razy i nadal ich popieraja...to wymaga leczenia!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie nie jest tak od czasu przyjścia PiSu . Za każdej władzy katolickie św***e były święte i nietykalne nie tylko za de**li z PiS
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane