Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Normalność była wtedy jak te lokalne gazety były w niemieckich łapach, tak? Dobrze mówił ten pachołek, że "polskość to nienormalność"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz sa na wzor putinowsko - stalinowski...propagandowe tuby PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I właśnie fakt, że w "niemieckich łapach" było ZNACZNIE normalniej, najlepiej świadczy o skali nienormalności w łapach pisowskich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oglądałem wczoraj relację. Tusk, bez ochrony, mówiący z sensem, nie mlaskający. Nie atakował, wytykał błędy, również swoje z czasów, kiedy był premierem. Kontrast ogromny, zderzenie cywilizowanego, normalnego świata z zaszczanym, spoconym, bezzębnym zaściankiem Europy. Pisiactwo boi się go i słuszni...
Oglądałem wczoraj relację. Tusk, bez ochrony, mówiący z sensem, nie mlaskający. Nie atakował, wytykał błędy, również swoje z czasów, kiedy był premierem. Kontrast ogromny, zderzenie cywilizowanego, normalnego świata z zaszczanym, spoconym, bezzębnym zaściankiem Europy. Pisiactwo boi się go i słusznie, mam nadzieję, że jeśli wygra wybory, powsadza tą bandę chamów i złodziei do więzień.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Znowu pisiarze z lewakami w komentach się kłócą... jedni drudzy siebie warci. Kaczyński z Tuskiem powinni już dawno siedzieć za rozkradanie Polski. Pis PO jedno zło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane