Reklama
Trzeba przyznać, że nigdy w Polsce przy korycie nie było tylu perfidnych szmaciarzy - złodziei..

Trzeba przyznać, że nigdy w Polsce przy korycie nie było tylu perfidnych szmaciarzy - złodziei..

przez FED0RA — 4 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
M
malaguti 😏 Szyderca
4 lata temu

Yaroo dba o swoich!

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

To nie są pytania, które WOLNO zadawać w IV RP. Za mniej niepokojące pytania, już odwiedzał ludzi "seryjny samobójca"...

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
4 lata temu

A niech ktoś spróbuje obrazić uczucia religijne katolików, to zaraz zobaczy, jak błyskawicznie prokuratura potrafi działać. Nawet immunitet poselski nie pomoże.

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

Tylko Ciebie Szczerba brakuję...

0

Zglos komentarz

Reklama