Reklama
Reklama

Komentarze

4
A
aaarek ⚔️ Jedi
4 lata temu

opozycja już powinna zacząć poruszać temat obserwatorów z OBWE. inaczej za "niezależnych" obserwatorów będzie robić ordo iuris. mają już przecież w tym temacie doświadczenie z Węgier

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
4 lata temu

nie będzie se opozycja psuć układów z pisiakami...licho wie jak się potoczy przyszłość

0

Zglos komentarz

L
lancusztyk11 🏹 Łowca
4 lata temu

Start Populistyczne hasłą socjal... potem tylko karykatura i upadek

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 lata temu

Nie rozumiem zdziwienia. Co może wymyślić tępy faszysta.

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
4 lata temu

Orban wraz z erdoganem to są konie trojańskie Europy i NATO. Turasom się nigdy nie powinno wierzyć.Węgrzy też byli pod ich panowaniem.

0

Zglos komentarz

Reklama