Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2No tak, niestety. Czytając komentarze osób popierających PiS to wszystko się w 100% zgadza. To są ludzie zmanipulowani, ociemniali, odklejeni od rzeczywistości. Oni żyją w równoległym świecie, w PiSowskim raju na ziemi, mlekiem i miodem płynącym. Bo tak przecież mówią im w telewizorku, więc oni w to...
No tak, niestety. Czytając komentarze osób popierających PiS to wszystko się w 100% zgadza. To są ludzie zmanipulowani, ociemniali, odklejeni od rzeczywistości. Oni żyją w równoległym świecie, w PiSowskim raju na ziemi, mlekiem i miodem płynącym. Bo tak przecież mówią im w telewizorku, więc oni w to wierzą. Inflacja, wzrost cen, zapadająca się gospodarka, to nie jest wina rządu. Jesteśmy cudem gospodarczym - jedyne państwo na świecie, w którym wyniki gospodarcze kraju NIE SĄ WINĄ RZĄDU. Chwalmy Pana, bo świat jeszcze czegoś takiego nie widział!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten kto pamieta, to tak bylo za czasow PRL, potem JPII dokonal cudu, obalil komune i zamienil wszystkich komuchow na katoli. Teraz wszyscy na kolanach popieraja PiS i czerpia nauki z ambony i TVPiS!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A inteligencja i ludzie myślący są gorszym sortem którym "Ludzkie Pany" gardzą.....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane