Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Zwiększone dochody z norweskiej ropy naftowej i gazu trafiają głównie do Rządowego Funduszu Emerytalnego Global (Funduszu Naftowego) dla przyszłych pokoleń – mówią politycy w Norwegii. Premier jest zawodowym politykiem. To osoba, która nie wypowiada takich oświadczeń bez wcześniejszego przemy...
"Zwiększone dochody z norweskiej ropy naftowej i gazu trafiają głównie do Rządowego Funduszu Emerytalnego Global (Funduszu Naftowego) dla przyszłych pokoleń – mówią politycy w Norwegii. Premier jest zawodowym politykiem. To osoba, która nie wypowiada takich oświadczeń bez wcześniejszego przemyślenia tego. Przeznaczone są dla odbiorców wewnętrznych. W ten sposób działa reżim – mówią politycy tego kraju." - wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wstyd na cały świat.a z drugiej strony mam wrażenie,że to wszystko jest sterowne z Moskwy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Puk puk Pinokio w Norwegii nie ma tvpinfo oni nie mają mózgów wypranych jak wasz moherowy elektorat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po tych słowach Norwegów do PMM Kucharski Trybunał Julii P. na polecenie jego wysokości Jarosława I "Zdradzieckiej Mo**y" powinien uznać niezgodność Norwegii z Polską Konstytucją i ją zdelegalizować. A co!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie potrafię wyrazić wstydu przed kolegami z zachodu, że ten gość jest naszym przedstawicielem na świecie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane