Reklama
Reklama

Komentarze

3
H
homo_sapiens 🌟 Padawan
4 lata temu

Tylko znając życie i wrodzoną głupotę Polaków, do żadnego zjednoczenia opozycji nie dojdzie i PiS znowu wygra, tym bardziej że państwowe goebbelsowskie media pracują na sukces Kaczyńskiego non stop.

0

Zglos komentarz

W
4 lata temu

Nie ma czegoś takiego, jak zjednoczona opozycja... I nie będzie, bo nikt nie chce być podnóżkiem Donka.

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

Amen tusk i kaczor na śmietnik

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
4 lata temu

Dokładnie. To nie PiS, że wszyscy są pod butem kaczora i nikt się nie odezwie nawet

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
4 lata temu

Malak na śmietnik?? Raczej do pierdla.

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

To też

0

Zglos komentarz

P
peghehe 😏 Szyderca
4 lata temu

albo sie zjednocza i wypier. la pisowskie smieci , albo beda z boku nie istotni , jak obecnie .

0

Zglos komentarz

Reklama