Reklama
Mają już SN,TK to oni zatwierdzają ważność wyborów to wystarczy im 5% i wygrają ''uczciwie''!

Mają już SN,TK to oni zatwierdzają ważność wyborów to wystarczy im 5% i wygrają ''uczciwie''!

przez FED0RA — 4 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

to i tak dobrze bo w Niemczech brakuje maki oleju a jak juz jest to mozna kupowac po jedej sztuce

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
4 lata temu

O kolejny pisowski propagandysta??? Takiego syfu jak w kaczogrodzie to nie ma nigdzie

0

Zglos komentarz

Reklama