Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Hahaha jeśli to im przejdzie to obstawiam że ludzie w końcu wyjdą na ulice i wypier.... Ich z Sejmu rządu i zaczną się samosądy np na Kaczyńskim morawieckim i Dudzie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zakaz przekupowania wyborców za ich własne pieniądze powinien być dopisany do konstytucji!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
akwarius "przekupowac" to mozesz swoja stara, zeby ci dala na Vipa z biedry, analfabeto wioskowy,!!! PRZEKUPYWAC !!!, a scislej w tym co nabazgrales "PRZEKUPYWANIA", biuro polityczne z Wiejskiej 15a dalej zle tlumaczy !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak @psuj cos pisze...to "prawda", swiadczy o tym 17000 minusow, jakie dostal za swoje "madrosci"! Bo trzeba wiedziec ze PiS placi za minusy i pisanie bredni!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla uczciwości, powinieneś dodać, że autorem tego wpisu jest Pan Jan Piński, dla portalu wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane