Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pacanie od wielu lat tak jest, ze wiekszosc emerytow zyje ponizej godnosci, pelo i reszta choloty nie dala z tym rady, nastepna tez nic nie zrobi, bo niema w tym interesu, taki mamy zyebany system emerytalny, emeryt zawsze bedzie pod kreska, zobaczymy ile ty dostaniesz na emeryturze, wazne ze wasz r...
pacanie od wielu lat tak jest, ze wiekszosc emerytow zyje ponizej godnosci, pelo i reszta choloty nie dala z tym rady, nastepna tez nic nie zrobi, bo niema w tym interesu, taki mamy zyebany system emerytalny, emeryt zawsze bedzie pod kreska, zobaczymy ile ty dostaniesz na emeryturze, wazne ze wasz rudy lisek jest ustawiony, przypominam za pieniadze tych co pracuja, z 25 tysi do reki emeryturki dostal? ruda szuja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane