Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
sum001 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Popieram akcje.Ale kierowcy dostaną po 30 tyś mandatu.Państwu się zwróci.Najemcy niekoniecznie...

0

Zglos komentarz

B
4 lata temu

Sądy uwalą te mandaty.

0

Zglos komentarz

G
grandmon 😏 Szyderca
4 lata temu

Nie było żadnych mandatów, jak przyjechały bagiety kierowcom puściły zwieracze i wszystkie auta naprawiły sie same i odjechały, akcja trwała raptem 30 minut.

0

Zglos komentarz

T
4 lata temu

Co to za blokowanie stacji . Niektórzy chcą zatankować

0

Zglos komentarz

Reklama