Reklama
Reklama

Komentarze

11
V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Katokołchozem prawackim.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
4 lata temu

Wenezuelą

0

Zglos komentarz

B
BBC78 🎖️ Snajper
4 lata temu

Mozambikiem Europy z niedorozwiniętym, fanatycznym religijnie rządem.

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Pachołkiem Putina.

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Bankrutem???

0

Zglos komentarz

E
Ewa55148 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Najbogatszym krajem..............w kłamców i złodziei

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 lata temu

Biedna , okradziona małolata , która każdy chce wydymac😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
4 lata temu

Jest coś gorszego niż 3 świat?

0

Zglos komentarz

R
4 lata temu

za PO nie miałem nic, a za rządów PISu mam dwa samochody i jeżdżę do kwartał na wakacje...dodam że jestem bezpartyjny i nie popieram żadnej partii w Polsce

0

Zglos komentarz

E
ewa46 🏹 Łowca
4 lata temu

Prowokacja albo głupota, bez komentarza tłuku robciu

0

Zglos komentarz

R
4 lata temu

żadna prowokacja, tylko dowód na to że można normalnie żyć za rządów złego PISu, ale jak ktoś woli być sługusem dla niemca to pozostaje mu tylko płacz na takim portalu jak ten

0

Zglos komentarz

O
ostry41 🎖️ Snajper
4 lata temu

Weź trollu pisowski idź się pobaw w chowanego z takimi de**lami jak ty. Jeździsz ale do pośredniaka i na bilet tu zbierasz. Dawać złote od posta?

0

Zglos komentarz

R
4 lata temu

uważaj ostry...a raczej tępy, bo ci żyłka pęknie...biedaku

0

Zglos komentarz

E
ewa46 🏹 Łowca
4 lata temu

San eskobar

0

Zglos komentarz

W
wiesniakzwawy 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Totalitarnym kiblem

0

Zglos komentarz

Reklama