Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
4 lata temu

Na majstersztyk to nie wygląda. Obligacje po 4 latach przyniosą stratę 15-25% nawet. Raczej na podpuchę dla Polaków lub piramidę finansową. Chyba, że zostaną zwolnione z podatku dochodowego od inflacji wynoszącego 19%.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
4 lata temu

Problem w tym że nigdzie nie można się dowiedzieć jak są kne oprocentowane

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
4 lata temu

Ciekawe skąd miał takie zasoby? Przecież w deklaracjach to jest biedny jak mysz kościelna.

0

Zglos komentarz

Reklama