Reklama
Juz glowa boli od tych "sukcesow" PiSu, tylko miliony znikaja!

Juz glowa boli od tych "sukcesow" PiSu, tylko miliony znikaja!

przez kacynski — 4 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
M
mxii 🎖️ Snajper
4 lata temu

Suweren przecież wiedział, że im się należy. Za 500+ 13+ itd. sprzedał prekariat suwerenność, wiec będzie wesoło jak syndyk z Chin, czy Rosji zapuka do drzwi.

0

Zglos komentarz

W
4 lata temu

Jakiś Pisior to skomentuje?

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

Z pewnością. Będzie coś o Tusku, Niemcach, eurokołchozie, lewakach, LGBT i ekooszołomach.

0

Zglos komentarz

Reklama