Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Takie teksty to można sobie przy piwie z kolegami żartować , żenada 10-lecia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Problem w tym że on kolegów nigdy nie miał, nie ma i mieć nie będzie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Srednia zycia mezczyzn w Polsce to 72,6 roku...Kaczynski ma juz 72 lata, moze czas na spokojna starosc, zamiast niszczyc Polske!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jednak Polacy to nie jest europejski narod, Wam blizej na Bialorus i do Rosji...inaczej byscie pogonili PiS za****a miotla, razem z sekta kosciola. To oni Was okradaja!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Król Lew ogłosił, zwierzęta piękne na prawą stronę, zwierzęta mądre na lewą stronę i tak się stało ale po środku została żaba która się zastanawiała, czy jestem mądra czy piękna. A może to odwrotnie było?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zwykły dziadek któremu się we mnie poprzewracało z braku roboty. Dziwi bardzie skąd te barany przy jego boku. Niedługo już wyciągnie nogi, a my zostaniemy z ręką w nocniku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane