Reklama
Tylko takiego prezydenta nam potrzeba. Zatoniemy jak ruski okręt flagowy.

Tylko takiego prezydenta nam potrzeba. Zatoniemy jak ruski okręt flagowy.

przez FED0RA — 4 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
E
Endriu117 🌟 Padawan
4 lata temu

Nie róbcie tego Polsce! Dość wycierpiała.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 lata temu

Typowa twarz prawaczka niezmącona myśleniem.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 lata temu

Jak będą wybory prezydenckie na księżycu to niech startuje …… tam na pewno wygra!!!!😂😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

Jak go zobaczą za granicą, to od razu mu wskażą wejście dla służby. I może dobrze...

0

Zglos komentarz

Z
zbigi 😏 Szyderca
4 lata temu

Ja tam wole Suskiego...

0

Zglos komentarz

K
krzysiek25k 🌾 Wieśniak
4 lata temu

tylko spojrzcie na tego przyglupa, przeciez to skonczony tuman proszacy o strzala w ten glupi ryj

0

Zglos komentarz

Reklama