Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Prawica zawsze jest oburzona gdy poruwnuje się ich do innych prawaków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Słowa jak najbardziej słuszne. Oburzenie "prawicy" żałosne. Po pierwsze obie władze odwołują się do tych samych wartości: nacjonalizmu, obyczajowego konserwatyzmu, religijności oraz wrogości względem Zachodu, UE, mniejszości itd. Po drugie Kaczyński wprowadza wiele rozwiązań, które już wprowadził Pu...
Słowa jak najbardziej słuszne. Oburzenie "prawicy" żałosne. Po pierwsze obie władze odwołują się do tych samych wartości: nacjonalizmu, obyczajowego konserwatyzmu, religijności oraz wrogości względem Zachodu, UE, mniejszości itd. Po drugie Kaczyński wprowadza wiele rozwiązań, które już wprowadził Putin w Rosji (i Orban na Węgrzech): przejmowanie wymiaru sprawiedliwości, mediów i wszelkich niezależnych instytucji, upartyjnienie historii kraju, tworzenie syndromu oblężonej twierdzy, walka z LGBT i wiele innych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mini, tylko w sensie terytorialnym, bo mentalnie sekta kurdupla przerasta Putina o rząd wielkości.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie rozumie jak opozycja moZe się z tego cieszyć i sama naciska unie na kry dla Polski.. pewnie dlatego maja takie słabe wyniki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane