Reklama
W normalnym demokratycznym kraju ,już byśmy zapomnieli ,kto to Morawiecki i Bierecki .

W normalnym demokratycznym kraju ,już byśmy zapomnieli ,kto to Morawiecki i Bierecki .

przez FED0RA — 4 lata temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
J
JOGI1972 🏹 Łowca
4 lata temu

Skąd miał na to pieniądze. W oświadczeniu majątkowym chyba takiej sumy nie wykazał

0

Zglos komentarz

Reklama