Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Już nie mogę patrzeć na te kaczą mordę. Oby do wyborów i won, koniec g**jenia PL.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No ale Tusk nie miał odwagi obniżyć ceny paliw jak to zrobił Jarosław, cena paliwa ok 5,5 przy 23% vacie a Jarosław obniżył VAT na 8% i cena paliwa ok 8 zł MOŻNA? - MOŻNA
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No popatrz i za Tuska w całej Europie paliwo było tańsze a teraz PiS u władzy i wszędzie paliwo staje się drożyzna luksusem. Ale to nie wina uni która co róż wymyśla jakieś nowe normy i jak ostatnio że od 2028 będą już tylko elektryki. Szczegół że przeciętnego Kowalskiego nie stać .więc cofamy się d...
No popatrz i za Tuska w całej Europie paliwo było tańsze a teraz PiS u władzy i wszędzie paliwo staje się drożyzna luksusem. Ale to nie wina uni która co róż wymyśla jakieś nowe normy i jak ostatnio że od 2028 będą już tylko elektryki. Szczegół że przeciętnego Kowalskiego nie stać .więc cofamy się do PRL gdzie auto było dla nielicznych
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przeliczyłem to na złotówki wg kursu z 12.06.2012. Wtedy 140$ = 604zł, dziś 120$ to 553.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Jeszcze na początku tego roku modelowa marża rafineryjna wynosiła 2,7-3,7 dolara za baryłkę, w marcu poszła w górę do 10,8 dolara, zaś w kwietniu wzrosła do 20,5 dolara. W minionym miesiącu zanotowano kolejny wzrost - do 24,3 dolara. Oznacza to, że modelowa marża rafineryjna od lutego br. wzrosła o...
"Jeszcze na początku tego roku modelowa marża rafineryjna wynosiła 2,7-3,7 dolara za baryłkę, w marcu poszła w górę do 10,8 dolara, zaś w kwietniu wzrosła do 20,5 dolara. W minionym miesiącu zanotowano kolejny wzrost - do 24,3 dolara. Oznacza to, że modelowa marża rafineryjna od lutego br. wzrosła o 800 proc. Dla porównania w całym 2021 roku modelowa marża rafineryjna nie przekroczyła poziomu 5,7 dolara za baryłkę." - tvn24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale za tuska połowa społeczeństwa zarabiała litr benzyny na godzinę i to bez żadnych składek, dlaczego klakierzy tuska udają, ze tak nie było?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane