Reklama
Jak to mowia: „Kto się modli pod figurą, ten diabła ma pod skórą”

Jak to mowia: „Kto się modli pod figurą, ten diabła ma pod skórą”

przez kacynski — 4 lata temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
J
jw12 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

wiecie co, a niech ma se te miliony, widzieliście jego żonę... :) gorzej jak ona mu wszystko zabierze :)

0

Zglos komentarz

Reklama