Reklama
Należy dopieścić bandę ''patriotów'',  które w ramach wdzięczności...

Należy dopieścić bandę ''patriotów'', które w ramach wdzięczności...

przez FED0RA — 4 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
A
acer326 👑 Bóg Wiochy
4 lata temu

Szwadrony Bąka?

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

PiSJugend...tak bylo za czasow Adolfa!

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
4 lata temu

było i w Polsce ... przeczytaj sobie Autupamflet wyklętego obecnie pisarza Jana Gerharda.

0

Zglos komentarz

E
ewa46 🏹 Łowca
4 lata temu

Zastęp bączków z hufca na nowogrockiej z zastępowym socjopatą i tu sobie dodajcie… np kaczy..uj

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

Niech sobie kupią pluton... na przykład w formie pyłu. A potem się nim porządnie zaciągną.

0

Zglos komentarz

Reklama