Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Każdy oszust skarbowy nie ujawnia swoich prawdziwych dochodów dlatego w tym kraju uczciwi nigdy nie będą mieli dobrze………..😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nitras jak zwykle bredzi. A nie wpadłeś na to, że Moradziecki ma tyle kapuchy z przewałów i spekulacji, że może z oszczędności te pieniądze przekazywać. Z drugiej strony biorąc pod uwagę jak pinokio łże dzień w dzień to mam poważne wątpliwości czy rzeczywiście te pieniądze przekazuje.
Nitras jak zwykle bredzi. A nie wpadłeś na to, że Moradziecki ma tyle kapuchy z przewałów i spekulacji, że może z oszczędności te pieniądze przekazywać. Z drugiej strony biorąc pod uwagę jak pinokio łże dzień w dzień to mam poważne wątpliwości czy rzeczywiście te pieniądze przekazuje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To proste. Zwrócił się do pisowskich de**li, którzy tylko modlić się potrafią. Po to właśnie katolicki de**l cofa polską szkołę do średniowiecza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane