Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Ponieważ dyktator ma inne zdanie to sąd będzie miał tez takie zdanie . No i właśnie o to chodzi w tym naszym dobrobycie aby każdy miał takie same danie jak ON ……..😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale znajdą się tacy co nie rozumieją o co tej komisji europejskiej chodzi z tym naszym neoKRS, oni się tylko czepiajo po to żeby pinundze wstrzymać. Żal.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wyrocznią dla obszczanego dziada z Żoliborza, jest nad złodziej rydz śmierdzący z Torunia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oni, czyli głosujący na PiS, tego nie zrozumieją, bo ich logika tego nie ogarnia. PiS zagospodarowało te ok.30 % społeczeństwa, które jest nierozgarnięte i na wybory nie chodziło, ale raz poszło i zostało kupione. To jest siła, głupoty niestety, ale jednak siła. Myślę, że przez nich, właśnie, powrót...
Oni, czyli głosujący na PiS, tego nie zrozumieją, bo ich logika tego nie ogarnia. PiS zagospodarowało te ok.30 % społeczeństwa, które jest nierozgarnięte i na wybory nie chodziło, ale raz poszło i zostało kupione. To jest siła, głupoty niestety, ale jednak siła. Myślę, że przez nich, właśnie, powrót do normalności będzie bardzo trudny. Brak edukacji i wysokie wymagania socjalne, zniszczy Polskę. Smutne, że oni mają prawo głosować, ale nie rozumieją, że ich decyzje pogrążą ich dzieci, wnuki i ...Ważne, że dzisiaj jest za co żyć i pić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież oni są po jednych pieniądzach. Swój swojego będzie bronił.Wiadomo dlaczego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Proponuje wysłać kaczkę do Smoleńska może to coś go nauczy a może zobaczy się z bratem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane