Piśmiornica...
przez
FED0RA
— 4 lata temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Spokojnie, żeby dopłacać to trzeba mieć najpierw do czego. Z kilku źródeł wiadomo, że węgla nie ma i na ten sezon nie będzie.
Zgłoszenie zostało wysłane