Reklama
Reklama

Komentarze

8
C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Prymitywna propaganda PiSu, nie zna granic rozsadku i logiki, podobnie jak elektorat do ktorego jest kierowana...

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Teraz juz PiS zatrudnil 6 trolli, zaklamuja rzeczywistosc za pieniadze z podatkow. W ten sposob chca zachowac wladze oklamujac narod!

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
4 lata temu

a gdzie ci wszyscy pisowcy uciekną gdy przegrają wybory?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Nie przegrają wyborów bo opozycja się nie zjednoczy pod jedną lista . A jak już jakimś cudem przegrają to poleca na Węgry lub San Escobar

0

Zglos komentarz

T
4 lata temu

Ale tamci nie zabiegali o to żeby Polsce zabrać pieniadZe unijne. :)

0

Zglos komentarz

M
morb 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A premier szydło to gdzie uciekła? I to na niższe stanowisko =]

0

Zglos komentarz

F
FireCrow 😏 Szyderca
4 lata temu

bo wisz, łona pojechoła tom czimoć łoko na niem, na tem Tuskiem... :D

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
4 lata temu

Przodkowie TW "Balbiny" uciekli z Rosji do Polski, ale pozostali w służbie starej ojczyźnie.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

Przeciętny wyborca PISu albo sam ma za sobą epizod zbierania truskawek w Holandii czy wstawiania okien w Niemczech albo ma kogoś z rodziny kto to robił. Oczywiście wszystko na czarno. Obywatele i patrioci pierwsza ku*wa klasa.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

tusk nie uciekl do brukseli tylko pojchal tam na zarobek, jedni za granica zbieraja truskawki inni wstawiaja okna, tak jak napisal pibi80, a co robil rudy: siedzial i pachnial, lizac rowek makreli, co do reszty wymienionych osob, jakos nie slyszalem zeby ktoras z nich, pchala sie ponownie do koryta,...

tusk nie uciekl do brukseli tylko pojchal tam na zarobek, jedni za granica zbieraja truskawki inni wstawiaja okna, tak jak napisal pibi80, a co robil rudy: siedzial i pachnial, lizac rowek makreli, co do reszty wymienionych osob, jakos nie slyszalem zeby ktoras z nich, pchala sie ponownie do koryta, w glownej mierze myslac o prezydenturze:) obiecywal gruszki na wierzbie, gruszki juz raz rudy lis obiecal i co po nim zostalo?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Ile Ci placa za pisanie bredni i za minusy?

0

Zglos komentarz

Z
zbigi 😏 Szyderca
4 lata temu

A wszyscy wyjazdzaja zeby zarobic tyle co PIS-owcy w Polsce...

0

Zglos komentarz

Reklama